Tijd tafel indeling

 

11-11-2018

09.30 E1 Ricardo (vader van Nikkie) en Ilona (moeder van Noelle)  

10.30 DC1 Harma Stubbe (moeder van Gwen) & Gert Heidekamp (vader van Britt)  

12.15 DS1 Robert Bronsema (vader van nadine) & Robert Seubring (Luna en Noa)  

13.45 HS1 Mees Bonthuis & Stefan Hoekman

 

 

18-11-2018

13.00 HS1 Arjan Hazelaar & Harry Bonthuis        

 

 

25-11-2018

10.00 D1 Joyce Brouwer (moeder van Noa ) & Sandra Seubring (Luna en Noa)  

11.00 DS1 Luna & Kristan

 

         

2-12-2018

13.00 HS1 Harry Bonthuis & Mees Bonthuis        

 

 

9-12-2018

09.30 D1 Harold (vader van Melinde) & Ricardo (vader van Zara)    

   

 

15-12-2018

17.00 E1 Iris & Marjet  

18.00 DC1 Noa M & Robert Seubring   

19.15 DS1 Mirthe Heemskerk & Maschja (moeder Mirthe en Kristan)  

20.45 HS1 Stephan Hoekman en Nanda        

 

 

6-1-2019

09.30 E1 Fenna Suur (moeder Desiree) en Ilona (moeder Noelle)  

10.45 DC1 Nathalie S (moeder van Mirthe) en Sandra (Luna en Noa)  

12.15 DS1 Pascal Sterenberg en Gerben Zwart  

13.45 HS1 Lois Nomden en Sanne Kroeze      

 

 

12-1-2019

10.00 D1 Marjan Katuin (moeder Bente) en Annemarie Heidekamp (moeder Femie)    

   

 

20-1-2019

10.00 E1 Holly H en Nadine Plat  

11.00 DC1 Dennie sterenberg en Falco Oldenburger  

12.15 HS1 Gwen S en Luna M        

 

 

3-2-2019

09.30 D1 John W en Joyce B (ouders van Noa Weghorst)  

10.30 DC1 Patrice N en Chiara v Z  

12.00 DS1 Patrick Verburg en Geert Kuik  

13.30 HS1 Mandy W en Marisha        

 

 

17-2-2019

10.00 E1 Nicole Cremers (moeder van Tygo) en Jose B (moeder van Nikkie)  

10.30 D1 Britt Heidekamp en Nadine Bronsema  

11.30 DC1 Yvette Kuiper en Anouk van Ham  

13.00 DS1 Karin Klok en Wilma Schortinghuis      

 

 

10-3-2019

11.00 D1 Iggy en Vincent  

12.15 HS1 Harry Bonthuis en Noa Weghorst    

   

 

17-3-2019

11.00 DC1 Rana Keskin en Rosalie Hoekstra  

12.15 DS1 Luna M en Mirthe S        

 

 

24-3-2019

09.30 E1 Annemarie (moeder van Femie/Marijn) en Ilona (moeder van Noelle)  

10.30 DC1 Mirjam (moeder van Britt Heidekamp) en Jaqueline Plat (moeder van Nadine P.)